"Obědy pro jihočeské děti"

Cílem projektu je zajištění bezplatného školního stravování dětí v mateřských školách a žáků a studentů v základních a středních školách v Jihočeském kraji, jejichž rodina se ocitla v nepříznivé finanční situaci.

Čtvrtek, Září 7, 2023
Soubor:

"My v tom Jihočechy nenecháme"

Registrační číslo : 480-266/23

Datum: 1. září 2022 – 31. leden 2023

Dotační program : Podpora rodin s dětmi od 3 let do dovršení 19 let na školní a mimoškolní aktivity. Byla poskytnuta finanční podpora z rozpočtu Jihočeského kraje - neinvestiční dotace ve výši 4 000,-Kč.

Účel projektu : účelem dotace bylo poskytnutí peněžních prostředků v rámci programu "My v tom Jihočechy nenecháme", jehož cílem byla podpora rodin s dětmi s přihlédnutím k aktuální ekonomické situaci a razantně se zvyšujícím nákladům rodinných rozpočtů na zajištění základních potřeb.

Program slouží ke kompenzaci výdajů za školní a mimoškolní aktivity rodin s podporovanými dětmi.

Projekt "Podpora zabezpečení MŠ"

Cílem projektu je zabezpečení mateřské školy s minimálním standardem bezpečnosti a především zajištění bezpečnosti dětí navštěvující školu v rámci předškolního vzdělávání.

Středa, Duben 7, 2021
Soubor: