Výše stravného na 1 dítě na jeden den je stanoveno takto:

Dítě 3-6 let Dítě 7 let
přesnídávka   9 Kč   9 Kč
oběd 21 Kč 23 Kč
svačina   8 Kč   8 Kč
Celkem 38 Kč 40 Kč

Číslo účtu : 181549341 / 0300

Obědy do jídlonosičů se vydávají pouze první den nepřítomnosti dítěte a to v době od 11,00 hod. do 11,30 hod.

• Platbu za školní stravování projednává zákonný zástupce s vedoucí školní jídelny.
  • Termíny platby stravného jsou pevně dány, tzn. 20.den předešlého kalendářního měsíce.
  • Hradí se bezhotovostně - formou inkasa nebo ve vyjímečných případech po dohodě s vedením mateřské školy jinou formou.
  • V srpnu a v září je stravování hrazeno zálohově podle počtu pracovních dnů v daném měsíci.
  • Následující platby z uplynulého měsíce jsou vždy uváděny dle skutečně odebraných svačin a obědů.
  • Odhlašování dětí lze provádět den předem do 13.hodin osobně nebo telefonicky.
  • První den nepřítomnosti je oběd vydán do vlastních čistých nádob k tomu určených.
  • Další dny nepřítomnosti je dítě odhlášeno ze stravy do doby návratu do MŠ.
  • Dítě, které je přítomno v MŠ v době podávání jídla, se stravuje vždy.
  • Jídelníček je sestavován dle nutričního doporučení - nevaříme z polotovarů.
  •  Děti mají denně porci čerstvé zeleniny a ovoce.
  • Pitný režim zajištěn po celý den - voda, ochucená voda, bylinkový nebo ovocný čaj, mléko.

Soubor:
PDF icon seznam_alergenu.pdf173.05 KB